SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
115 000 €
(2 255 € / m²)
Prodaja
3
1
51 m²
Rue Frédéric Mistral, Nîmes

spalnica3
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nîmes 30000 - - Chemin du quartier d'Espagne - Route d'Ales -
A visiter sans tarder !!! Garantie Protec+ Offerte

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

Rue Frédéric Mistral, Nîmes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Propriétés Privées

Podobni oglasi