SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
155 000 €
(2 123 € / m²)
Prodaja
4
1
73 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

spalnica4
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Idéal investisseurs! Dans un immeuble type ancien et à quelques pas de l'avenue amiral courbet. Un appartement de type P, de 56 m2 environ. Sur le mem...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Conception Immo

Podobni oglasi