SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
85 000 €
(1 349 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

spalnica2
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

*** EXCLUSIVITE *** NIMES PORTE AUGUSTE - Spacieux T2, traversant Nord-Sud, offrant grand séjour avec cuisine américaine aménagée, salle d'eau avec WC...

Električno
Starost oglasa: 490 dni
Posodobljeno: 490 dni

Lokacija

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Ausset Transactions

Podobni oglasi