SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
148 000 €
(1 410 € / m²)
Prodaja
4
1
105 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

spalnica4
površina105 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Delphine Lopez vous propose: Appartement de type 4 à rénover, au premier et dernier étage d'un petit immeuble au sein d'aune copropriété ...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi