SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba; razgled, talne ploščice, naravna svetloba, sodoben slog
239 900 €
(3 581 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Rue Max Raphel, Nîmes

spalnica3
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

A vendre à Nîmes proche Jean Jaures : Beau P3 Terrasse+ Parking sécuriséDans une résidence neuve de standing, découvrez ce bel appartement T3 d’enviro...

Električno
Starost oglasa: 74 dni
Posodobljeno: 52 dni

Lokacija

Rue Max Raphel, Nîmes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Best Home

Podobni oglasi