SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
72 000 €
(2 000 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

spalnica2
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Stéphanie Ruas vous propose: Nîmes Centre - appartement de type T2 de 36m2 Idéal pour un investissement locatif ou un premier achat, cet ...

Ostalo
Starost oglasa: 87 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi