SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
199 900 €
(2 298 € / m²)
Prodaja
4
1
87 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

spalnica4
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NIMES / QUARTIER PREFECTURE - Idéalement situé, proche de toutes commodités - Dans une résidence sécurisée et bien entretenue de 1973 - Au 1er étage a...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 97 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Agence du Midi - l'Adresse - Agence du Midi

Podobni oglasi