SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
155 400 €
(2 590 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Rue Max Raphel, Nîmes

spalnica3
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NÎMES HENRI REVOIL PROCHE JEAN JAURES T3 LOUÉ TERRASSE 2 PARKINGS IDEAL INVESTISSEURS Situé dans une petite résidence très calme à proximité de l'aven...

Električno
Starost oglasa: 98 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Rue Max Raphel, Nîmes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tourdiat Immobilier

Podobni oglasi