SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
95 000 €
(1 827 € / m²)
Prodaja
3
1
52 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

spalnica3
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

VENTE, NÎMES, PROCHE DES CARMES ET DU CENTRE VILLE, appartement de type 3. Proche des facultés et à deux pas du centre ville, au sein d' une résidence...

Električno
Starost oglasa: 321 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Best Home

Podobni oglasi