SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 400 000 €
(12 698 € / m²)
Prodaja
6+
1
189 m²
Rue Guiglia, Nice

spalnica6+
površina189 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Nice golden square / Victor Hugo. Prestigious 6-room apartment in perfect condition.

In a sumptuous Palais Bourgeois from the end of the 1930s with...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaVisoki stropiLeseni podOdprt bivalni prostorTuš kabinaRazgled

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 488 dni
Posodobljeno: 334 dni

Lokacija

Rue Guiglia, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Les Chasseurs Immobilier

Podobni oglasi