SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
740 000 €
(9 136 € / m²)
Prodaja
4
1
81 m²
Avenue de la Lanterne, Nice

spalnica4
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Guillaume Sueur (06 10 35 64 71) vous propose : Dans l’environnement innovant et écoresponsable de Nice Éco-Vallée, magnifique appartemen...

Ostalo
Starost oglasa: 490 dni
Posodobljeno: 489 dni

Lokacija

Avenue de la Lanterne, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi