Seznam ponudb
17
17
17
1 340 000 €
(10 469 € / m²)
Prodaja
5
1
128 m²
Rue Alexandre Mari, Nice
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
5
površina
128 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Au 3e étage d’un bel ancien ravalé (ancien couvent)
Cours Saleya et mer au pied de l immeuble.
Grand Séjour de 50m² environ avec pleine vue mer et ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Razgled
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
491 dni
Posodobljeno:
491 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rue Alexandre Mari, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.