SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
282 000 €
(6 558 € / m²)
Prodaja
3
1
43 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

spalnica3
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Valeria Dragneva vous propose: À vendre – 3 pièces de 43 m2 avec grande terrasse – Idéal investissement locatif – Parc ImpérialSitué dans...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi