Seznam ponudb
9
9
9
154 350 €
(3 958 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
39 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
iad France - Meryl Darneau (06 59 04 43 00) vous propose : NICE SAINT-ROCH : CHARME, VUE ET POTENTIEL AU 4ÈME ÉTAGEVous cherchez le parfait équilibre ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Nadstropje
Naravna svetloba
Terasa
Razgled
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
C - Varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
3 dni
Posodobljeno:
1 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.