SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 230 000 €
(16 400 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice

spalnica3
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

NICE – Mont-BoronDans l’une des adresses les plus prestigieuses de Nice, au sein de la mythique Résidence Haussmann, découvrez ce superbe appartement ...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Riviera Boulevard

Podobni oglasi