SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
271 000 €
(3 928 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

spalnica3
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Adam Marcadé vous propose: Appartement 3 Pièces avec Terrasse – Nice Ouest Situé sur les hauteurs de Nice, dans un environnement particul...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi