SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
349 000 €
(11 633 € / m²)
Prodaja
2
1
30 m²
Avenue Baquis, Nice

spalnica2
površina30 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Nice Musiciens: Au 8ᵉ et dernier étage d’un immeuble de standing avec gardien, ce grand studio traversant de 30,41 m² loi Carrez offre une configurati...

Električno
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Avenue Baquis, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

leprince®

Podobni oglasi