SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
269 900 €
(4 284 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Avenue de Flirey : A proximité des commerces et transports, joli appartement de trois pièces situé dans une résidence fermée avec gardien. L'apparteme...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - C.E.C - l'Adresse - C.E.C - Nice Gorbella

Podobni oglasi