SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
895 000 €
(7 336 € / m²)
Prodaja
5
1
122 m²
Avenue Gravier, Nice

spalnica5
površina122 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Nice Saint Sylvestre – Penthouse dernier étage avec terrasse exceptionnelle 130m2

Dans une élégante résidence sécurisée avec ascenseur, au calme abso...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Avenue Gravier, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agerim Carré D'Or

Podobni oglasi