SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
304 500 €
(5 639 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
54 m²
Avenue de la Lanterne, Nice

spalnicaatypical
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A44350OVI06 - NICE FABRON – Spacious 2-room apartment with a quiet terrace, offering complete privacy. Located within a secure complex featuring a par...

Ostalo
Starost oglasa: 27 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Avenue de la Lanterne, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Leggett Immobilier

Podobni oglasi