SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
325 000 €
(5 508 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Avenue de la Lanterne, Nice

spalnica3
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Corniche Fleurie, situé au Rez-de-Jardin d'une agréable résidence de 2011 avec piscine et parc, découvrez cet appartement d'angle de 60 m2 avec 118 m2...

Ostalo
Starost oglasa: 37 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Avenue de la Lanterne, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Will'man Transactions

Podobni oglasi