SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
359 000 €
(5 439 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Avenue de la Lanterne, Nice

spalnica3
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

À Nice, à seulement 400 mètres du tramway et de la célèbre Promenade des Anglais, découvrez ce magnifique appartement traversant de 66 m2, entièrement...

Ostalo
Starost oglasa: 65 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Avenue de la Lanterne, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dray & Partners

Podobni oglasi