SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 385 000 €
(16 105 € / m²)
Prodaja
2
1
86 m²
Rue Flaminus Raiberti, Nice

spalnica2
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Exceptional Apartment with Terrace in the Heart of Nice?s Carré d?OrExceptional 86.85 m2 apartment with 38.37 m2 of terraces, located on the 6th floor...

Ostalo
Starost oglasa: 76 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Rue Flaminus Raiberti, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME HUNTS

Podobni oglasi