SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
525 000 €
(7 721 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice

spalnica3
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A43168BGL06 - Nice – Rare Apartment with Stunning 50 m² Sun-Drenched Terrace

Exceptional 50 m² open-sky terrace, a rare find in the heart of Nice.

Ostalo
Starost oglasa: 79 dni
Posodobljeno: 38 dni

Lokacija

Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Leggett Immobilier

Podobni oglasi