SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
228 800 €
(6 356 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Avenue de la Lanterne, Nice

spalnica2
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Situé au 26 avenue de Fabron à Nice Ouest, au sein d’un immeuble entièrement réhabilité en 2014 ( anciennement PTT) , cet appartement 2 pièces à vendr...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorNaravna svetlobaNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 106 dni
Posodobljeno: 105 dni

Lokacija

Avenue de la Lanterne, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cabinet Ledeux

Podobni oglasi