SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 290 000 €
(11 944 € / m²)
Prodaja
2
1
108 m²
Rue Flaminus Raiberti, Nice

spalnica2
površina108 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ideally located next to the iconic Place Massena, this spacious three-room apartment on the second floor boasts a south-facing terrace overlooking the...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaNaravna svetlobaKadTuš kabinaLočeni wcHodnik

Ostalo
Starost oglasa: 115 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Rue Flaminus Raiberti, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME HUNTS

Podobni oglasi