SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
796 000 €
(10 205 € / m²)
Prodaja
3
1
78 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

spalnica3
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ideally located in a Niçoise house divided into just a few apartments, this property enjoys a sought-after address near Nice’s port and the Franck Pil...

Ostalo
Starost oglasa: 157 dni
Posodobljeno: 77 dni

Lokacija

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Côte d'Azur Sotheby's Int. Realty

Podobni oglasi