SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
170 000 €
(7 727 € / m²)
Prodaja
2
1
22 m²
Avenue Buenos Ayres, Nice

spalnica2
površina22 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Located in the Libération district, close to shops, schools, transport and the Gare du Sud train station.

On the 2ᵉ floor of a completely refurbish...

Ostalo
Starost oglasa: 267 dni
Posodobljeno: 267 dni

Lokacija

Avenue Buenos Ayres, Nice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agentniçois

Podobni oglasi