SUPA24
Hiša in okolica; razgled
Ostalo
Dnevna soba; razgled, lesena tla, naravna svetloba
55 000 €
(902 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Rue Saint-Étienne, Nevers

spalnica3
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

En Exclusivité dans votre Agence MARCEAU IMMOBILIER Situé au rez de chaussée d'une résidence sécurisée, cet appartement de 61 m2 bénéficie d'un empla...

Ostalo
Starost oglasa: 83 dni
Posodobljeno: 83 dni

Lokacija

Rue Saint-Étienne, Nevers
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Marceau Immobilier

Podobni oglasi