SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Dnevna soba
Dnevna soba
99 500 €
(1 070 € / m²)
Prodaja
5
1
93 m²
Rue Saint-Étienne, Nevers

spalnica5
površina93 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A VENDRE - NEVERS - POUR INVESTISSEUR - En plein coeur de ville, appartement rénové de 95 m2 environ , lumineux et fonctionnel., décoré avec goût....

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 132 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Rue Saint-Étienne, Nevers
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

GROUPE RICHMOND IMMOBILIER - GROUPE RICHMOND IMMOBILIER - Fourchambault

Podobni oglasi