SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
109 000 €
(1 253 € / m²)
Prodaja
4
1
87 m²
Rue Saint-Étienne, Nevers

spalnica4
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Nathalie DROUIN vous propose: En exclusivité ce magnifique appartement situé au 3éme étage dans une résidence sécurisée avec ascenseur, i...

Ostalo
Starost oglasa: 161 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Rue Saint-Étienne, Nevers
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi