SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 295 000 €
(12 103 € / m²)
Prodaja
5
1
107 m²
Square du Roule, Neuilly-sur-Seine

spalnica5
površina107 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This bright, south/east and north/west-facing (dual aspect) apartment spans 107m² (1,152 sq ft) and is situated on the 3rd floor of a 1930s building w...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 37 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Square du Roule, Neuilly-sur-Seine
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Neuilly

Podobni oglasi