SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
151 900 €
(4 105 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
Rue Gustave Fabre, Narbonne

spalnica2
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Guillaume Roque (06 42 34 46 12) vous propose : APPARTEMENT T2 NEUF À VENDRE - BELLA MILA - NARBONNE (11100)Découvrez BELLA MILA, la nouv...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue Gustave Fabre, Narbonne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi