SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 049 900 €
(7 046 € / m²)
Prodaja
5
1
149 m²
Rue Gustave Fabre, Narbonne

spalnica5
površina149 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce Nouveau programme neuf au coeur du nouveau quartier des Berges de la Robine à Narbonne. Cette résidence élégante se compose de deux bâtim...

Ostalo
Starost oglasa: 27 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Rue Gustave Fabre, Narbonne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Narbonne - l'Adresse Narbonne

Podobni oglasi