SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
159 900 €
(3 998 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Rue Gustave Fabre, Narbonne

spalnica2
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Proche centre-ville de Narbonne

Découvrez ce bel appartement de type 2, idéalement situé à proximité du centre-ville de Narbonne et à seulement 1 km ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaNaravna svetlobaPametne napraveVarovanje

Ostalo
Starost oglasa: 103 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue Gustave Fabre, Narbonne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Propriétés Privées

Podobni oglasi