SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
351 900 €
(4 291 € / m²)
Prodaja
4
1
82 m²
Boulevard Georges Mandel, Nantes

spalnica4
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Xavier Vinet vous propose: Exclusivité ! Nantes Saint-Jacques – Sèvre / LoireDuplex d’exception au calme – Terrasse de 23 m² – Résidence ...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Boulevard Georges Mandel, Nantes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi