SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
245 000 €
(3 952 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Avenue Mich, Nantes

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Emmanuel Perrion vous propose: NANTES - EURONANTES/ GARE SUD - APPARTEMENT - 2 CHAMBRES - TERRASSE - GARAGE - VUE DÉGAGÉEDécouvrez cet ap...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOdprt bivalni prostorLočeni wcNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Avenue Mich, Nantes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi