SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
328 000 €
(4 556 € / m²)
Prodaja
4
1
72 m²
Chemin du Halage, Nantes

spalnica4
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Théo Laurent vous propose: Appartement lumineux avec balcon – Nantes Est Situé dans un environnement calme et recherché à l’est de Nantes...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Chemin du Halage, Nantes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi