SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
331 900 €
(3 647 € / m²)
Prodaja
5
1
91 m²
Avenue Mich, Nantes

spalnica5
površina91 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

À Nantes, découvrez ce bel appartement de 5 pièces développant 92 m2, situé au 1er étage d'une résidence des années 1960 bien entretenue avec ascenseu...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Avenue Mich, Nantes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi