SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
255 000 €
(3 188 € / m²)
Prodaja
3
1
80 m²
Boulevard Georges Mandel, Nantes

spalnica3
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Votre conseillère Noovimo, Laure Boucher 07 56 13 20 78 [email protected] vous présente : [Gaston], un appartement lumineux de type T3-T4 de 79,...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Boulevard Georges Mandel, Nantes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Noovimo

Podobni oglasi