SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
354 000 €
(3 052 € / m²)
Prodaja
5
1
116 m²
Avenue Mich, Nantes

spalnica5
površina116 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Carolina Laurier vous propose: NANTES – Rue MercOEur | Appartement Haussmannien T5 – 2ᵉ étage avec ascenseurSitué dans l’une des rues les...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Avenue Mich, Nantes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi