SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
209 000 €
(3 317 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Chemin du Halage, Nantes

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Berenice Buton vous propose: OFFRE D’ACHAT ACCEPTÉE PAR LE VENDEUR / DERNIER ÉTAGE / BALCON 30 m2 / PARKING / Situé au dernier étage avec...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Chemin du Halage, Nantes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi