SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
95 000 €
(3 800 € / m²)
Prodaja
2
1
25 m²
Boulevard Georges Mandel, Nantes

spalnica2
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A VENDRE - NANTES- QUARTIER MANGIN - - NOUVEAUTE - APPARTEMENT T2 de 25m2 Cet appartement de 2 pièces lumineux de 25 m2 traversant possède un espace d...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNaravna svetlobaPo prenovi

Električno
Starost oglasa: 270 dni
Posodobljeno: 43 dni

Lokacija

Boulevard Georges Mandel, Nantes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Noovimo

Podobni oglasi