SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
269 000 €
(3 635 € / m²)
Prodaja
4
1
74 m²
Rue des Venêts, Nanterre

spalnica4
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Joffrey Gaultier vous propose: **T4 lumineux avec parking – Quartier Petit Nanterre, rue du 11 Novembre**À la recherche d’un espace confo...

Ostalo
Starost oglasa: 97 dni
Posodobljeno: 97 dni

Lokacija

Rue des Venêts, Nanterre
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi