SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
299 000 €
(1 759 € / m²)
Prodaja
5
1
170 m²
Avenue Foch, Nancy

spalnica5
površina170 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé entre la place des Vosges et le marché central, ce loft d'exception de 170 m2 carrez (173 m2 au sol) prend place au sein d'une ancienne maison d...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorLeseni tramoviVisoki stropiKaminNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenue Foch, Nancy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ESPACES ATYPIQUES Global - ESPACES ATYPIQUES Lorraine

Podobni oglasi