SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
163 000 €
(2 264 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Avenue Foch, Nancy

spalnica3
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nancy - Gare / opportunité rare à fort potentiel A seulement quelques pas de la gare, rue Raymond POINCARE, découvrez un appartement réunissant troi...

Električno
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Avenue Foch, Nancy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lpi Immobilier

Podobni oglasi