SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
168 000 €
(1 514 € / m²)
Prodaja
4
1
111 m²
Avenue Foch, Nancy

spalnica4
površina111 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Venez découvrir cet appartement spacieux et lumineux, idéalement situé au coeur de Nancy. Caractéristiques : Très belle pièce de vie Cuisine aménagée...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

Avenue Foch, Nancy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Malzéville - l'Adresse Malzéville

Podobni oglasi