SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
52 000 €
(2 167 € / m²)
Prodaja
1
1
24 m²
Avenue Foch, Nancy

spalnica1
površina24 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Mathilde Parisot vous propose: Opportunité rare à saisir – Studio proche Fac de lettres à Nancy ! Bienvenue dans ce joli studio situé dan...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenue Foch, Nancy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi