SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
182 000 €
(2 333 € / m²)
Prodaja
4
1
78 m²
Avenue Foch, Nancy

spalnica4
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Antoine Vallone vous propose: Duplex de caractère au cOEur de Nancy, idéal pour les amateurs d'authenticité et de confort moderne.Niché a...

Ostalo
Starost oglasa: 54 dni
Posodobljeno: 54 dni

Lokacija

Avenue Foch, Nancy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi