SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
242 000 €
(4 321 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Avenue Foch, Nancy

spalnica3
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

De 242000 € pour un T3 à 307 000 € pour un T4, venez profiter de ces appartements disponibles au 1 er trimestre 2027, aux normes RE 2020, en plein coe...

Ostalo
Starost oglasa: 107 dni
Posodobljeno: 107 dni

Lokacija

Avenue Foch, Nancy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immoverdeaux Transaction

Podobni oglasi